Juromania zbliża się wielkimi krokami…

Data publikacji:
15 Wrzesień 2020
Odsłuchaj tekst

Rycerze i dworzanie spacerujący po krakowskich plantach w piątkowe popołudnie, niezwykli goście z przeszłości w Krzeszowicach, Olkuszu, Wolbromiu i Skale to znak, że wielkimi krokami zbliża się Juromania – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wielkie jurajskie świętowanie rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa aż do niedzieli.

 

 

Po bardzo udanej akcji promocyjnej w Kolejach Małopolskich przyszedł czas, aby herold, rycerz, dobosz i dama dworu, jakby wprost wyjęci z historycznych baśni i legend zaskoczyli mieszkańców Krakowa oraz 4 innych miast położonych na Jurze. Mieszkańcy i turyści mieli doskonałą okazję aby podczas odczytu herolda i spotkania z wyjątkowymi przybyszami z przeszłości poznać program atrakcji, które na najbliższy weekend przygotowali organizatorzy.  

Bardzo zależy nam, aby wieść o Juromanii rozniosła się szeroko wśród mieszkańców Małopolski. Dlatego naszymi nietypowymi akcjami promocyjnymi staramy się przekonać Małopolan do odwiedzenia Jury i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jura to niezwykłe miejsce, warte tego by je zwiedzać, eksplorować i wracać no niego wielokrotnie, a Juromania to doskonała okazja, aby rozpocząć jurajską przygodę lub odkrywać ten regon na nowo – mówi Wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

 

 

Już teraz warto wejść na stronę www.juromania.pl i zaplanować swoją weekendową wizytę na Jurze. Średniowieczne zamki, urokliwe naturalne krajobrazy, lokalne smakołyki, pokazy historyczne, warsztaty, konkursy i wiele innych  niespodzianek czeka na wszystkich Juromaniaków – każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Ostatnia modyfikacja: zgj
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  9
Pogoda
Katowice